Меню сайту
Електронна заява на вступ
Електронна заява на вступ
Поділитися у:
Дані авторизації
Вітаємо Вас, Гість

Зарєструватися

Увійти


IP-адреса:
3.238.90.95

Інтернет браузер:
, ver.:
Ми в соціальних мережах:
   
3D пошук за тегами
Пошук по сайту
Календар
Сьогодні Вівторок,
04.10.2022, 12:43
«  Жовтень/Октябрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Мапа НПЦ України
Інтерактивна карта навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України
Корисні посилання
Сайти пошуку роботи
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Участь в ярмарках НТФ

 

Кожний рік наші учні приймають участь в Міжнародних ярмарках навчально-тренувальних фірм,  де представляють свою продукцію та проявляютьсвої здібності, як майбутні підприємці. На таких ярмарках діти вчаться рекламувати свою продукцію та заключати договори купівлі-продажу.

1999р. – І Всеукраїнський ярмарок НТФ (м.Хмельницький)

2000р. – ІІ Всеукраїнський ярмарок НТФ (м.Хмельницький)

2001р. – ІІІ Всеукраїнський ярмарок НТФ (м.Київ), нагороджені Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки за активну участь в організації Всеукраїнських ярмарок НТФ.

2002р. – ІV Всеукраїнський ярмарок НТФ (м.Вінниця). Колектив НТФ був нагороджений грамотою за різноманіть використаних рекламних заходів.

2003р. – V Міжнародний ярмарок НТФ (м.Київ).

2004р. – VІ Міжнародний ярмарок НТФ (м.Львів).

2005р. – VІІ Міжнародний ярмарок НТФ (м.Луцьк). 

 

      З 2005 року на базі нашого навчального закладу проводиться регіональний ярмарок навчально-тренувальних фірм, на який запрошуються навчальні заклали Ніжина, Прилук, а також ВУЗи м.Чернігова, які можуть використовувати цю технологію. Ці заходи проводяться з метою передачі досвіду з інноваційної технології навчальним заходам Чернігівщини.

/Images/STC/region.jarm.2.jpg

 

2006р. – VІІІ Міжнародний ярмарок НТФ (м.Донецьк).

 
  21-23 травня 2007 року на базі училища та за підтримкою Управління освіти та науки Чернігівської облдержадміністрації  проводився ІХ Міжнародний  ярмарок навчально-тренувальних фірм, в якому прийняли участь 18 навчально-тренувальних фірм, в т.ч.  і навчальна фірма з Румунії, а також делегація з Німеччини.

 "Я навіть не міг очікувати на такий розвиток віртуальних фірм у вашому регіоні," - сказав під час церемонії відкриття IX Міжнародного ярмарку навчально-тренувальних фірм в Чернігові засновник цієї методики у комерційній освіті Бернхард Штарк. Директор Меммінгенсь-кого державного навчально-тренувального центру був вражений розмаїттям напрямків роботи з учнями професійних навчальних закладів України. А також висловив слова вдячності за високий рівень організації роботи всім керівникам комерційних фірм і, зокрема, начальнику управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Анатолію Заліському, який започаткував цей напрямок роботи на Чернігівщині, став ініціатором українсько-німецької співпраці.

 В Експоцентрі Чернігівської торгівельно-промислової палати майже два десятки навчально-тренувальних фірм з України та Румунії демонстрували товари вітчизняних виробників. Учні вищих професійних училищ продавали своїм одноліткам практично все: починаючи від канцелярських дрібничок, продуктів харчування, побутової хімії до електроніки. В роботі ярмарку використовувалися уявні гроші. Єдине, за що учасникам довелося платити по-справжньому - це прохолодні напої, адже температура у їхніх "офісах" була близько 32-ох градусів за Цельсієм.
 Навчально-тренувальна фірма - це прогресивна технологія, яку використовують освітяни Прибалтики, Німеччини, Австрії, Польщі і, зокрема, України. Майбутніх спеціалістів-комерсантів готують в умовах, наближених до реальних. На базі Чернігівського вищого професійного училища близько 10 років функціонує навчально-тренувальна фірма ТОВ "Іва", яка імітує діяльність торгово-посередницьких підприємств, займається реалізацією лозових виробів. Директор училища Віталій Спутай переконаний, що саме така методика вивчення комерції дасть випускникам можливість більш спокійно відчувати себе у реальному бізнесі: "Ми не тільки навчаємо наших учнів, а й робимо так звану "мультиплікацію" на область: започаткували такі центри у Ніжині і у Прилуках... Передаємо у нашому регіоні той досвід, який отримали через німецьких колег. У нас ще три роки тому була проблема із працевлаштуванням. Зараз такого не має, бо наш учень знає і бухгалтерію, і комерцію, і діловодство, і секретарську справу - це людина, у якої є все для відкриття власної справи...".
 Саме фірма "Іва" за результатами роботи ярмарку отримала диплом першого ступеню у номінації "Кращий комерсант". Дипломами першого ступеню також нагороджені фірми "УНС" з Черкас (у номінаціях "Стиль учасника", "Каталог"), "Силует" з Луганська (у номінаціях "Презентація товару", "Ярмарковий стенд"), "ІСТР" з Ізмаїлу (у номінації "Презентація фірми"), а титул "Родзинка ярмарку" поїхав з представниками фірми "Проскурів" до Хмельницького.
Газета "Освіта Чернігівщини", №5-5 (46-47) травень-червень 2007 р.

 

/Images/STC/jarm.1.jpg

 

/Images/STC/jarm.3.jpg /Images/STC/jarm.2.jpg

 

 
 
 2008р. – Х Міжнародний ярмарок НТФ (м.Запоріжжя).
 
 

 

 

 
 
 2010р. – ХІ Всеукраїнський ярмарок НТФ (м.Черкаси).
 HTML5 Chatroom powered by Minnit Chat