Меню сайту
Електронна заява на вступ
Електронна заява на вступ
Поділитися у:
Дані авторизації
Вітаємо Вас, Гість

Зарєструватися

Увійти


IP-адреса:
3.238.90.95

Інтернет браузер:
, ver.:
Ми в соціальних мережах:
   
3D пошук за тегами
Пошук по сайту
Календар
Сьогодні Вівторок,
04.10.2022, 13:40
«  Жовтень/Октябрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Мапа НПЦ України
Інтерактивна карта навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України
Корисні посилання
Сайти пошуку роботи
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія створення навчально-тренувальної фірми «Іва»
 
  В рамках консультаційної програми «Трансформ» за підтримкою уряду Німеччини  під керівництвом Міністерства освіти та науки України  (наказ №398 від 06.11.97р.) в 1997р. на базі Чернігівського вищого професійного училища створено Навчально-тренувальний центр з підготовки фахівців для підприємницької діяльності (далі – НТЦ).
 
 
  В тому ж році розпочато підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю «Комерційна діяльність» за кваліфікаціями: менеджер (комерсант) офісу та секретар-референт. Підготовка спеціалістів за цією спеціальністю здійснювалась за інноваційною технологією. На базі НТЦ створена навчально-тренувальна фірма «ТОВ «Іва», яка імітує діяльність торгово-посередницьких підприємств, а саме займається торгівлею лозовими виробами.  
  Навчальна фірма складається з двох спеціалізованих кабі-нетів: кабінету комер-ційної діяльності та кабінету секретарської справи. Під час практичних занять, які проводяться двічі на тиждень, учні працюють в відділах навчально-тренувальної фірми – бухгалтерії, відділі купівлі-продажу, складі, канцелярії, відділі кадрів, виконуючи обов’язки того чи іншого робітника (секретаря, бухгалтера, агента з продажу, інспектора відділу кадрів та ін.) і можуть на практиці набути досвід роботи в підприємницькій діяльності.

  Навчально-тренувальна фірма співпрацює з навчальними фірмами України, їх на сьогоднішній день налічується 12 та 1 навчальний банк, через який навчальні фірми здійснюють безготівкові розрахунки та вчаться працювати з готівкою. Всі НТФ України об’єднані в Асоціацію навчально-тренувальних фірм «Централь».
  Для вивчення базових дисциплін створені спеціалізовані кабінети. Для вивчення комп’ютера та комп’ютерних програм створено кабінет «Інформатики та комп’ютерної техніки», обладнаний сучасними персональними комп’ютерами та периферійними пристроями.
  На сьогоднішній день комп’ютерний парк НТЦ налічує понад 50 комп’ютерів, об’єднаних в єдину локальну мережу та мають вихід до мережі  Internet. 
  Крім того, з 2004 року наші учні вивчають систему комп’ютерних програм «1С:Підприємтсво», знання якої на сьогодні є важливим критерієм прийому на роботу.
  З 2005 року викладачі училища приймають участь в програмі Intel. На сьогодні всі викладачі та майстри виробничого навчання пройшли курси за програмою Intel.
 
Організаційна структура НТФ «Іва»
 
Організаційна структура НТФ «Іва»
 
 
Педагогічний склад НТФ «Іва» 
 
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові викладача Вища освіта: що закінчив, рік закінчення, спеціальність, за дипломом Вчене звання, кваліфікаційна категорія, педагогічне звання Здійснює керівництво відділами НТФ
1 Богдан

Олена

Владленівна
Київський торгово-економічний інститут, 1987, товароведення і організація торгівлі непродовольчими товарами

Спеціаліст

І категорії

 

Комерційний директор

Відділ закупівлі

Відділ збуту

Склад
2 Довгошей

Олена

Олександрівна

ВПУ №15 м.Чернігова, 2005, комерційна діяльність

Чернігівський державний технологічний університет, 2004, фінанси та кредит
Майстер виробничого навчання

 

Відділ закупівлі

Відділ збуту

Склад

Бухгалтерія
3

Золотарьова

Олена

Петрівна
Київський державний політехнічний інститут,1983,  обладнання і технологія зварювального виробництва Майстер виробничого навчання

 

Відділ канцелярії

Відділ кадрів
4

Казаніна

Юлія

Василівна

ВПУ №15 м.Чернігова, 1999, комерційна діяльність

Чернігівський державний технологічний університет, 2004, менеджмент організацій

Спеціаліст

ІІ категорії

Відділ реклами

5

Лавренко

Тетяна

Григорівна
Гомельський державний університет, 1993, організація механізованої обробки економічної інформації Спеціаліст вищої категорії

Керівник НТЦ

Директор НТФ
6

Сапріко

Світлана

Іванівна
Чернігівський державний технологічний універ-ситет, 2000, Облік і аудит

Спеціаліст

І категорії

 

Головний бухгалтер

Бухгалтерія

Каса
7

Галаган

Наталія

Вікторівна

ВПУ №15 м.Чернігова, 1996, секретар-референт

Чернігівський державний педагогічний університет, 2001, історія

Спеціаліст

ІІ категорії

Відділ канцелярії

Відділ кадрів
 
 
Партнери НТФ
 
  Наш НТЦ співпрацює з навчальними закладами Німеччини над впровадженням нових професій в галузі комерційної діяльності, а саме
• Освітній центр ім. А.Кольпінга, м.Меммінген;
• Державний комерційний освітній центр ім. Я.Кюнера, м.Меммінген.
  Викладачі нашого центру постійно підвищують свою кваліфікацію в цих навчальних закладах. Так в 2006 та 2008 роках в Державному комерційному центрі ім. Я.Кюнера підвищувала свій професійний рівень викладач НТЦ Казаніна Юлія Василівна в рамках ознайомлення з новою технологією роботи навчальних фірм – роботи в порталі НТФ. Як наслідок в 2006 році наша навчальна фірма ввійшла до складу порталу навчально-тренувальних фірм Німеччини, Австрії та Італії. Це означає, що учні можуть здійснювати всі торгові та банківські операції в режимі On-line через глобальну мережу Internet. Це новий вид торгівлі, який на сьогоднішній день стрімко розвивається. Як єдиному партнеру з України на розрахунковий рахунок нашої фірми в порталі надали позику (без повернення) в розмірі 10 тис. євро для здійснення банківських операцій в порталі.
 
На стажуванні

А 3-го листопада 2017 року навчально–тренувальний центр з підготовки фахівців для підприємницької діяльності святкував 20 років з моменту заснування.
HTML5 Chatroom powered by Minnit Chat