Меню сайту
Поділитися у:
Дані авторизації
Вітаємо Вас, Гість

Зарєструватися

Увійти


IP-адреса:
18.117.182.179

Інтернет браузер:
, ver.:
Ми в соціальних мережах:
   
3D пошук за тегами
Пошук по сайту
Календар
Сьогодні Четвер,
25.04.2024, 17:03
«  Квітень/Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Мапа НПЦ України
Інтерактивна карта навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України
Корисні посилання
Сайти пошуку роботи
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спеціальності та професії, підготовка яких здійснюється в умовах НТФ

 

 

Навчально-тренувальний центр  з підготовки фахівців для підприємницької діяльності  проводить навчання за такими робітничими професіями:

- "Агент з постачання";

- "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення";

- "Декоратор вітрин"

та спеціальностями «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Маркетинг».

 

Агент з постачання – це фахівець  з організації матеріально-технічного забезпечення і вантажно-розвантажувальних робіт, який знає правила і порядок приймання і відправлення вантажів, замовлення контейнерів і транспортних засобів, оформлення документів на одержані і відправлені вантажі; номенклатуру і норми витрат сировини, матеріалів та інших товарно-матеріальних цінностей, умови їх зберігання і транспортування.

/Images/STC/profesiji_1.jpgАгент з постачання повинен чітко знати асортимент, з яким працює торговельна точка, товари, які мають найбільший попит серед покупців, вміти правильно розрахувати потрібну кількість товару, яку потрібно поставити в торгову точку, щоб не було надлишку між подальшим відвідуванням і попередніми поставками, але й не було мало товару, тому що якщо недостатньо товару хоча б на день, то втрачає на цьому як дистриб'ютор, так і виробник. Через відсутність товару кінцевий споживач стане купувати продукцію конкурента, і не факт, що після того, як потрібний товар з'явиться в торговій точці, споживач знову почне купувати товар потрібного виробника.

Сфера професійного використання випускника – на підприємствах, установах і організаціях всіх видів економічної діяльності.

         Після закінчення навчання за цією професією учні отримують диплом кваліфікованого робітника і можуть продовжити навчання за спеціальностями «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Маркетинг» та після закінчення навчання  отримати диплом молодшого спеціаліста.

 

 

/Images/STC/profesiji2.jpg

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення - це висококваліфікований робітник, який буде не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), це ще й технічний фахівець в області інформаційних технологій.

Освоївши цю професію оператор з обробки інформації та програмного забезпечення зможе:

-  налагоджувати системне й прикладне програмне забезпечення;
- обслуговувати й модернізувати персональний комп'ютер, периферійні пристрої, офісне устаткування;
- виконувати роботи із захисту інформації;
- розробляти й створювати Веб-додатки;
- розміщувати й обслуговувати Веб-сайти;
- діагностувати поломки, збої в роботі апаратних засобів і програмних продуктів;
- проектувати, створювати й контролювати роботу локальної мережі
.

 

"Декоратор вітрин" – це професія, яка поєднує в собі художній смак та технічні засоби оформлення. Її мета гармонійно поєднувати корисність, зручність та красу, забезпечуючи тим самим привабливість і конкурентоспроможність об’єктів (чи то вітрин, чи то приміщень).  Декоратор самостійно або разом з іншими спеціалістами вдосконалює вже створені об’єкти або створює нові.

/Images/STC/profesiji3.jpgДекоратор повинен об’єднувати в собі з одного боку, сміливий політ фантазії, розкутість думок, творче новаторство, а з іншого боку – високе почуття відповідальності і дисципліну. Ця професія виняткова тим, що спеціалізується на оcнові класичної художньої освіти.




HTML5 Chatroom powered by Minnit Chat