Меню сайту
Дані авторизації
Вітаємо Вас, Гість

Зарєструватися/Увійти


IP-адреса
54.91.16.95

Інтернет браузер
, ver.:
Пошук по сайту
3D пошук за тегами
RSS
Календар
Сьогодні Субота
20.01.2018, 02:49
«  Січень/Январь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Поділитися у:
Корисні посилання

Сайти пошуку роботи

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Училище
 
 
Державний професійно-технічний навчальний заклад
"Чернігівське вище професійне училище"
 
запрошує на навчання за такими професіями та спеціальностями

 

 

 
 
  На базі 9-ти класів
  З отриманням диплому кваліфікованого робітника.
  Термін навчання - 3 роки.
 
  На базі 11-ти класів
  З отриманням диплому кваліфікованого робітника.
  Термін навчання: 1 рік.
На базі професії "Агент з постачання" учні можуть продовжити навчання за спеціальністю
З отриманням диплому молодшого спеціаліста.
  Термін навчання: 1,5 роки.

 
Форма навчання: денна. Початок навчання 1 вересня. Навчання безкоштовне. Учні забезпечуються стипендією.


Професія 8211.1 "Верстатник широкого профілю" поєднує кілька верстатних професій: токар, фрезерувальник, шліфувальник, оператор верстатів з програмним керуванням.Спеціалісти  цієї професії користуються попитом серед виробників не тільки нашого міста. Верстатники працюють на підприємствах машинобудівної промисловості,  транспортної галузі, будівництва та сільського господарства.

Верстатник працює з ріжучим інструментом, групами верстатів і обробляє сплави, дерево, метали: нарізає різьбу, обробляє вали, втулки, деталі, встановлює і вивіряє деталі. Щоб опанувати цю професію, потрібно бути уважним, організованим і творчо ставитися до своєї справи. В училищі є всі необхідні умови для опанування професії: три майстерні (фрезерна, токарна, шліфувальна) та два спеціалізовані кабінети, де учні вивчають ази майбутньої професії.
 

 


На уроці спецтехнології

 

  Теоретичні знання учні використовують на практичних заняттях в майстернях училища.
  На виробничому навчанні в майстернях училища учні вчаться віртуозно володіти різними інструментами токаря, фрезерувальника та шліфувальника.

 

 
На практичних заняттях в токарній та шліфувальній майстернях
 

 

  На сьогоднішній день попит на випускників цієї професії досить великий серед підприємств не тільки нашого міста.
  Після закінчення випускники отримують диплом кваліфікованого робітника та свідоцтво з присвоєнням відповідного розряду.

 
  Якщо Вам подобаються механічні прилади, їх ремонт і обслуговування, то професія 7233.1 "Слюсаря механоскладальних робіт", "Слюсаря-ремонтника" Вам допоможе.
  Слюсарі працюють у механоскладальних цехах і на спеціально облаштованих дільницях. Слюсар працює з деталями, вузлами, механізмами машин і виготовляє деталі, займається їх збиранням, регулюванням, випробуванням агрегатів і механізмів.
  Слюсар повинен знати конструкцію, кінематичну схему і принцип дії вузлів, верстатів і механізмів, систему допусків і посадок.
  Для освоєння цієї професії в училищі створені всі умови: спеціалізований кабінет, оснащений необхідним обладнанням, дидактичним, роздатковим матеріалом і виробнича майстерня.
 
 
На практичних заняттях в слюсарній майстерні
 


 
  Після закінчення випускники отримують диплом кваліфікованого робітника та свідоцтво з присвоєнням відповідного розряду. 

 

Для тих, хто любить техніку, професія 7231.2 "Слюсаря з ремонту автомобілів" – одна із найулюбленіших. З кожним роком автомобільний парк, зокрема і нашої області, невпинно збільшується. На вулицях частіше з’являються поруч з вітчизняними машинами, автобусами – іномарки. Але разом з тим все гострішою стає проблема якісного технічного обслуговування. Адже наявний автопарк старіє, виходить з ладу. Отже, відновлення вузлів і агрегатів, продовження строку їх служби залежить в першу чергу від висококваліфікованих слюсарів з ремонту автомобілів.

Спеціалісти цієї професії необхідні у великих автогосподарствах, у системі автосервісу та альтернативних йому організаціях, кооперативах, малих підприємствах.

Професія користується великим попитом на ринку праці.

Для освоєння учнями цієї професії в училищі створена майстерня з ремонту та обслуговування автомобілів як сучасного, так і зарубіжного виробництва з найсучаснішим обладнанням для діагностики автомобіля, створена автолабораторія, а також спеціалізований кабінет з необхідним обладнанням, наглядними посібниками та навчальним матеріалом.
 
 
На уроці в кабінеті з будови автомобіля

 
  На заняттях із теоретичного навчання учні опановують знання з будови автомобіля, технології обслуговування й ремонту складних механізмів, розширюють свій технічний кругозір. Придбані теоретичні знання та практичні навички учні розвивають при проходженні практики в автолабораторії та в авторемонтній майстерні училища, які обладнані найсучаснішим обладнанням для діагностування та ремонту автомобілів як сучасного так закордонного виробництва. Після закінчення випускники отримують диплом кваліфікованого робітника та свідоцтво з присвоєнням відповідного розряду.
 
 
На практичних заняттях в автолабораторії
 
 
Виробниче навчання в авторемонтній майстерні
 
В рамках співробітництва з Німеччиною з періоду становлення з періоду становлення самостійного розвитку України неодноразово була надана допомога з боку німецьких колег в поставці обладнання для автомайстерні, інструментів, діагностичної апаратури та різноманітних приладів, зокрема з міста-побратима Мемінгена.
Майстри автослюсарної справи щорічно проходять стажування по обслуговуванню легкових автомобілів в спеціалізованих центрах автосервісу Німеччини.

  

  Професія 4131 "Агент з постачання" - це фахівець з організації матеріально-технічного забезпечення і вантажно-розвантажувальних робіт, який знає правила і порядок приймання і відправлення вантажів, замовлення контейнерів і транспортних засобів, оформлення документів на одержані і відправлені вантажі; номенклатуру і норми витрат сировини, матеріалів та інших товарно-матеріальних цінностей, умови їх зберігання і транспортування.
  На сьогодні жодне підприємство, чи то виробниче, чи торгівельне не може обійтись без таких фахівців.
   Після закінчення навчання за цією професією учні отримують диплом кваліфікованого робітника і можуть продовжити навчання за спеціальністю "Комерційна діяльність".
 
Agent
 
 
  Спеціальність 5.03050702 "Комерційна діяльність" - це основа торгового підприємництва. Це вид людської діяльності спрямований на задоволення потреб споживачів шляхом купівлі-продажу товарів.
  Навчання проводиться з отриманням  кваліфікації молодшого спеціаліста.
  Після закінчення навчання за цією спеціальністю учні можуть продовжити навчання у Вищих навчальних закладах з 3-го курсу.
  Навчання проводиться в умовах навчально-тренувальної фірми, яка імітує діяльність торгово-посередницьких підприємств. Під час практичних занять учні працюють в відділах навчально-тренувальної фірми бухгалтерії, відділі купівлі-продажу, складі, канцелярії, відділі кадрів, виконуючи обов'язки того чи іншого робітника  (секретаря,  бухгалтера, агента з продажу, інспектора відділу  кадрів та ін.) і можуть на практиці набути досвід роботи в комерційній діяльності.
Навчально-тренувальна фірма співпрацює з навчальними фірмами України, Прибалтики, Німеччини, Австрії, Польщі.
  Учні навчально-тренувального центру постійно приймають участь в міжнародних ярмарках НТФ в різних містах України.
 
Ком. д. Ком. д.
 


 

Професія 4113 "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

  Потреба у фахівцях комп'ютерної індустрії зростає з кожним роком. Інформаційні технології розвиваються дуже швидко, саме тому виникла необхідність у створенні цієї нової професії - професії майбутнього.


  Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення - це висококваліфікований робітник, який буде не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), це ще й технічний фахівець в області інформаційних технологій.
  Вивчення   базових   дисциплін   здійснюється  з  допомогою  персональних комп’ютерів. На сьогоднішній день комп’ютерний парк НТЦ налічує понад 40 комп’ютерів, об’єднаних в єдину локальну мережу з виходом  до мережі  Internet.
 
Після закінчення навчання за цією професією учні отримують диплом кваліфікованого робітника.
 

 


На заняттях в лабораторії інформатики та комп’ютерної техніки
  


 

  Професія 5312 "Декоратор вітрин" - це професія, яка поєднує в собі художній смак людини та вміння користуватись технічними засобами оформлення, і потребує художньої підготовки. При освоєнні цієї професії учні вивчаютьживопис, рисунок, дизайн, в тому числі і фітодизайном, вчаться оформлювати стенди, вітрини та приміщення. Також учні вивчають графічні комп'ютерні програми.
На практичних заняттях в майстерні живопису та дизайну


 
  Термін навчання 1 рік на базі повної загальної середньої освіти.   Після закінчення випускники отримують диплом кваліфікованого робітника та свідоцтво з присвоєнням відповідного розряду.