Інтерактивна карта навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України
Користувачів: 0

Головна » 2021 » Жовтень/Октябрь » 20
  20 жовтня 2021 група 1А-21 разом з бібліотекарем Заровною К.М. в рамках освітнього проекту "Випробуй себе у безпеці" національної програми "Випив! За кермо не сідай!" відвідали захід "Майбутній молодий водій та дорозі" в обласній бібліотеці для юнацтва, який провела Мельник Ольга Миколаївна, старший інспектор з особливих доручень відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції.

Переглядів: 135 | Додав: vpu | Дата: 20.10.2021

20 жовтня 2021 року відбулися змагання з шахів серед юнаків в залік ХХХVIII обласної спартакіади учнів закладів професійної освіти. Училище в змаганнях представляли Ясинський Геннадій (група 2А-21) та Петькун Олександр (Група 1С-19). За результатами змагань команда училища виборола ІІІ місце. В особистому заліку Петькун Олександр став чемпіоном. Вітаємо переможців.

Переглядів: 124 | Додав: vpu | Дата: 20.10.2021

19-20 жовтня в КЗ "Чернігівське ВПУ" пройшли змагання з настільного тенісу за першість училища серед учнів І-ІІ курсів. В командному заліку перемогу здобули учні групи 1А21, ІІ місце посіла команда групи 2А21, а ІІІ місце - 2С21. В ході змагань визначились кращі спортсмени в особистому заліку:
  І місце - Василенко Дмитро (група 1А-21)