Меню сайту
Електронна заява на вступ
Електронна заява на вступ
Поділитися у:
Дані авторизації
Вітаємо Вас, Гість

Зарєструватися

Увійти


IP-адреса:
3.229.124.74

Інтернет браузер:
, ver.:
Ми в соціальних мережах:
   
3D пошук за тегами
Пошук по сайту
Календар
Сьогодні Вівторок,
09.08.2022, 22:12
«  Серпень/Август 2022  »
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Мапа НПЦ України
Інтерактивна карта навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України
Корисні посилання
Сайти пошуку роботи
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Училище
 
 
Комунальний заклад
"Чернігівське вище професійне училище"
Чернігівської обласної ради
 
запрошує на навчання за такими професіями та спеціальностями

 

 

 

 
 
  На базі 9-ти класів
  З отриманням диплому кваліфікованого робітника.
  Термін навчання - 3 роки.
 
  На базі 11-ти класів
  З отриманням диплому кваліфікованого робітника.
  Термін навчання: 1 рік.
На базі професії "Агент з постачання" учні можуть продовжити навчання за спеціальністю:
  З отриманням диплому фахового молодшого бакалавра.
  Термін навчання: 1,5 роки.
Форма навчання: денна. Початок навчання 1 вересня. Навчання безкоштовне. Учні забезпечуються стипендією.


Професія 8211.1 "Верстатник широкого профілю" поєднує кілька верстатних професій: токар, фрезерувальник, шліфувальник, оператор верстатів з програмним керуванням.Спеціалісти  цієї професії користуються попитом серед виробників не тільки нашого міста. Верстатники працюють на підприємствах машинобудівної промисловості,  транспортної галузі, будівництва та сільського господарства.

Верстатник працює з ріжучим інструментом, групами верстатів і обробляє сплави, дерево, метали: нарізає різьбу, обробляє вали, втулки, деталі, встановлює і вивіряє деталі. Щоб опанувати цю професію, потрібно бути уважним, організованим і творчо ставитися до своєї справи. В училищі є всі необхідні умови для опанування професії: три майстерні (фрезерна, токарна, шліфувальна) та два спеціалізовані кабінети, де учні вивчають ази майбутньої професії.
 

 


На уроці спецтехнології

 

  Теоретичні знання учні використовують на практичних заняттях в майстернях училища.
  На виробничому навчанні в майстернях училища учні вчаться віртуозно володіти різними інструментами токаря, фрезерувальника та шліфувальника.

 

 
На практичних заняттях в токарній та шліфувальній майстернях
 

 

  На сьогоднішній день попит на випускників цієї професії досить великий серед підприємств не тільки нашого міста.
  Після закінчення випускники отримують диплом кваліфікованого робітника та свідоцтво з присвоєнням відповідного розряду.

 
  Якщо Вам подобаються механічні прилади, їх ремонт і обслуговування, то професія "Слюсаря механоскладальних робіт; слюсаря-ремонтника" Вам допоможе.
  Слюсарі працюють у механоскладальних цехах і на спеціально облаштованих дільницях. Слюсар працює з деталями, вузлами, механізмами машин і виготовляє деталі, займається їх збиранням, регулюванням, випробуванням агрегатів і механізмів.
 
  Слюсар повинен знати конструкцію, кінематичну схему і принцип дії вузлів, верстатів і механізмів, систему допусків і посадок.
  Для освоєння цієї професії в училищі створені всі умови: спеціалізований кабінет, оснащений необхідним обладнанням, дидактичним, роздатковим матеріалом і виробнича майстерня.
 
 
На практичних заняттях в слюсарній майстерні
 


 
  Після закінчення випускники отримують диплом кваліфікованого робітника та свідоцтво з присвоєнням відповідного розряду. 

 

Для тих, хто любить техніку, професія "Слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів; рихтувальник кузовів" – одна із найулюбленіших. З кожним роком автомобільний парк, зокрема і нашої області, невпинно збільшується. На вулицях частіше з’являються поруч з вітчизняними машинами, автобусами – іномарки. Але разом з тим все гострішою стає проблема якісного технічного обслуговування. Адже наявний автопарк старіє, виходить з ладу. Отже, відновлення вузлів і агрегатів, продовження строку їх служби залежить в першу чергу від висококваліфікованих слюсарів з ремонту автомобілів.
 


 

Спеціалісти цієї професії необхідні у великих автогосподарствах, у системі автосервісу та альтернативних йому організаціях, кооперативах, малих підприємствах.

Професія користується великим попитом на ринку праці.

Для освоєння учнями цієї професії в училищі створена майстерня з ремонту та обслуговування автомобілів як сучасного, так і зарубіжного виробництва з найсучаснішим обладнанням для діагностики автомобіля, створена автолабораторія, а також спеціалізований кабінет з необхідним обладнанням, наглядними посібниками та навчальним матеріалом.
 
 
В авторемонтній майстерні училища
 
  На заняттях із теоретичного навчання учні опановують знання з будови автомобіля, технології обслуговування й ремонту складних механізмів, розширюють свій технічний кругозір. Придбані теоретичні знання та практичні навички учні розвивають при проходженні практики в автолабораторії та в авторемонтній майстерні училища, які обладнані найсучаснішим обладнанням для діагностування та ремонту автомобілів як сучасного так закордонного виробництва. Після закінчення випускники отримують диплом кваліфікованого робітника та свідоцтво з присвоєнням відповідного розряду.
 
 
На практичних заняттях в автолабораторії
 
 
Виробниче навчання в авторемонтній майстерні
 
В рамках співробітництва з Німеччиною з періоду становлення з періоду становлення самостійного розвитку України неодноразово була надана допомога з боку німецьких колег в поставці обладнання для автомайстерні, інструментів, діагностичної апаратури та різноманітних приладів, зокрема з міста-побратима Меммінгена.
Майстри автослюсарної справи щорічно проходять стажування по обслуговуванню легкових автомобілів в спеціалізованих центрах автосервісу Німеччини.

  

  Професія 4131 "Агент з постачання" - це фахівець з організації матеріально-технічного забезпечення і вантажно-розвантажувальних робіт, який знає правила і порядок приймання і відправлення вантажів, замовлення контейнерів і транспортних засобів, оформлення документів на одержані і відправлені вантажі; номенклатуру і норми витрат сировини, матеріалів та інших товарно-матеріальних цінностей, умови їх зберігання і транспортування.
 

 
  Робота агента з постачання - важлива для виробника, оскільки через нього товар продається в торговельну точку і потім кінцевому споживачеві, важлива і дистриб'ютору, оскільки правильно побудована робота агентів дозволяє якісно управляти товаропотоком, боротися з конкурентами, збільшувати обсяг продажів, присутність у торговельних точках. Агент з постачання повинен чітко знати асортимент, з яким працює торговельна точка, товари, які мають найбільший попит серед покупців, вміти правильно розрахувати потрібну кількість товару, яку потрібно поставити в торгову точку, щоб не було надлишку між подальшим відвідуванням і попередніми поставками, але й не було мало товару, тому що якщо недостатньо товару хоча б на день, то втрачає на цьому як дистриб'ютор, так і виробник.
  На сьогодні жодне підприємство, чи то виробниче, чи торгівельне не може обійтись без таких фахівців. Ця професія визнається однією з найбільш привабливих і затребуваних на ринку праці.
  Навчання за цією професією в нашому навчальному закладі проводиться в умовах навчально-тренувальної фірми (НТФ), яка імітує діяльність торгово-посередницьких підприємств. Під час практичних занять учні працюють в відділах навчально-тренувальної фірми – бухгалтерії, відділах закупівлі, продажу(маркетингу), складі, канцелярії, відділі кадрів, виконуючи обов’язки агента з постачання, діяльність якого пов’язана з роботою в цих відділах фірми і можуть на практиці набути досвід роботи агента з постачання.

Учні навчально-тренувального центру постійно приймають участь в міжнародних ярмарках НТФ в різних містах України. Сфера професійного використання випускника – на підприємствах, установах і організаціях всіх видів економічної діяльності.

 
  Після закінчення навчання за цією професією учні отримують диплом кваліфікованого робітника і можуть продовжити навчання за спеціальностями «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Маркетинг», після закінчення навчання отримують диплом молодшого спеціаліста.
 
Agent
 
 
  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність - це діяльність, пов’язана із досягненням успіху в сфері бізнесу, торгівлі та конкуренції з метою покращення процесу купівлі-продажу.
  Підприємництво - ініціативна, творча, пов’язана з ризиком самостійна економічна діяльність суб'єкта господарювання, який постійно здійснює нові комбінації ресурсів з метою реалізації нових ідей, випуску нової продукції та одержання прибутку; організаційно-господарське новаторство на основі використання різноманітних можливостей для випуску нових або існуючих товарів новими методами, відкриття нових джерел сировини, ринків збуту, реорганізації виробництва тощо.
  Торгівля - це будь-які операції, що здійснюються за договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на товари.
  Біржова діяльність – це діяльності на світових фінансових ринках, освоєння методів аналізу фінансових ринків та вмінням ефективно користуватись біржовими інструментами, здатність приймати ефективні стратегічні рішення та прогнозувати тенденції і страхувати ризики на ринку.
    
  Молодший спеціаліст з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здатний ефективно працювати в органах державного управління, інвестиційно-консалтингових фірмах, на промислових і комерційних підприємствах і організаціях різних форм власності, провідних українських і зарубіжних компаніях, або успішно започаткувати власну справу.


  Маркетинг - основа сучасного бізнесу. Це - створення, просування, подання продукту покупцеві, управління взаємовідносинами з покупцем з вигодою для підприємства. Тому маркетинг займає центральне місце в структурі управління вітчизняними підприємствами та організаціями, а фахівці з маркетингу є запорукою їх конкурентоспроможності. Фахівці з маркетингу здійснюють організаційно-економічну, управлінську та наукову діяльність на підприємствах, у посередницьких і торговельних організаціях, службах постачання та збуту, науково-дослідних установах, консалтингових фірмах, відповідних підрозділах банків, в органах господарського управління. Вони аналізують і прогнозують ринкові ситуації, розробляють рекомендації щодо випуску товарів, формування їхнього асортименту, здійснюють різноманітну діяльність із визначення і реалізації маркетингових програм, цінової і збутової політики підприємств, матеріально-технічного забезпечення виробництва тощо. Це фахівці, до кола обов'язків яких належить інформування споживачів, формування та задоволення споживчого попиту, стимулювання продажу через використання маркетингового інструментарію.

  Випускники училища, молодші спеціалісти, можуть продовжити навчання в Чернігівському державному технологічному університеті (3-й курс) й інших ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації за скороченими термінами навчання.
 
Ком. д. Ком. д.

 
 
 

  Додаткова інформація про професії.

 HTML5 Chatroom powered by Minnit Chat