Меню сайту
Електронна заява на вступ
Електронна заява на вступ
Поділитися у:
Дані авторизації
Вітаємо Вас, Гість

Зарєструватися

Увійти


IP-адреса:
44.201.94.72

Інтернет браузер:
, ver.:
Ми в соціальних мережах:
   
3D пошук за тегами
Пошук по сайту
Календар
Сьогодні Вівторок,
28.06.2022, 06:39
«  Червень/Июнь 2022  »
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Мапа НПЦ України
Інтерактивна карта навчально-практичних центрів професійної (професійно-технічної) освіти України
Корисні посилання
Сайти пошуку роботи
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шановні батьки

  Нині в Україні спостерігається значне збільшення проблемних сімей, що призводить до соціально-психологічної та педагогічної дезадаптації дітей. Але життя сім’ї, її звичаї, захоплення, ідеали, уподобання, заняття, розваги, весь побут її життя в свою чергу є відображенням життя усього суспільства. Як би замкнено не існувала сім’я, члени її рідко бувають у змозі ліквідувати зовнішні на неї впливи. 
  Тому особистість дитини формується під впливом сукупності суспільних відносин, особливо системи тих конкретних відносин, в яких безпосередньо проходить її життя та діяльність. Рівень моральної культури батьків, їх життєві плани і прагнення, досвід соціального спілкування старших, сімейні традиції, вся атмосфера у рідному домі часто має вирішальне значення в розвитку особистості дитини.
  Взаємини батьків і дітей є однією з найбільш актуальних проблем, яка досліджується сучасною психолого-педагогічною наукою. Саме у взаємодії з дорослим дитина входить в оточуючий світ, оволодіває цінностями, нормами і правилами, прийнятими в суспільстві. Крім того, враховуючи те, що саме у підлітковому віці закладаються основи наступного соціального життя у зрілі роки (П.М.Якобсон), враховуючи підвищену емоційну чутливість підлітка до впливів сучасного соціуму, виникає необхідність у дослідженні індивідуального середовища дитини. 
  Сім’я традиційно розглядається як найважливіший інститут соціалізації. Тип поведінки батьків позначається на формуванні у дитини «Образу-Я». Сім’я– це перше дзеркало людського спілкування, умова і джерело розвитку майбутньої особистості. Але виникнення нових якостей, їх своєрідна структуризація в кожному віці відбуваються не самі собою і не привносяться ззовні дорослими, вони можливі лише в результаті активної діяльності самої дитини. 
  Динаміка розвитку дитини і взаємин багато в чому детермінується такими чинниками, як родинні цінності і стилі виховання. Сукупність установок батьків, їх емоційного ставлення до дитини, сприйняття дитини батьками і відповідних способів поводження з нею утворюють стиль сімейного виховання.


Формування духовного світу молоді.
Психологічнінаслідки насильства у дітей.
Ознаки-суїцидальної-поведінки.
Вплив родини на формування особистості.

 

 


 
HTML5 Chatroom powered by Minnit Chat