Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Новини
« 1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 »
  В нашому училищі активно працюють спортивні секцій і, як наслідок, команда ДПТНЗ "ЧВПУ" зайняла друге місце з волейболу у змаганнях за програмою 30-ої обласної спартакіади професійно-технічних навчальних закладів, які проходили 16-17 лютого.
  Ми всі вітаємо команду і тренера та бажаємо їм подальших успіхів.

Переглядів: 134 | Додав: vpu | Дата: 17.02.2013 | Коментарі (0)

8 лютого на базі нашого училища відбулася обласна олімпіада із загальноосвітніх предметів. Команда ЧВПУ складалася з семи учнів, переможців училищних олімпіад.
  Здобутки за результатами обласної олімпіади:

Філіпов Євген виборов перше місце з математики,
Грабовець Дмитро - друге з фізики,
Опанасенко Богдан - третє з біології,
< ... Читати далі »
Переглядів: 175 | Додав: vpu | Дата: 08.02.2013 | Коментарі (0)

14 листопада відбулася гра на першість м. Чернігова з волейболу між командами ДПТНЗ "ЧВПУ" та ДЮШ2. Команда нашого училища перемогла з рахунком 3:1.
Переглядів: 325 | Додав: vpu | Дата: 14.11.2012 | Коментарі (0)

13-14 листопада відбулися змагання за першість училища з тенісу.
  І місце посіла команда групи 2Аг12
  ІІ місце - команда 1Ст11
  ІІІ місце - команда 1Аг10

Відзначено також найкращих тенісистів училища.
  Особиста першість
  І місце - Скепа Олег 1Аг10
  ІІ місце - Єремійчик ... Читати далі »
Переглядів: 161 | Додав: vpu | Дата: 14.11.2012 | Коментарі (0)

24 жовтня на базі нашого училища відбулося засідання секції заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ області з теми "Формування виховного середовища ПТНЗ"
  В роботі засідання секції взяли участь заступник директора НМЦПТО Головешкіна Т.П., завідувач відділу виховної роботи і здорового способу життя ППО Злобіна О.О., методист НМЦПТО Котевич О.Ф., спеціаліст управління Флор Л.Л.
  Про організацію навчально-виховної роботи в училищі уч ... Читати далі »
Переглядів: 256 | Додав: vpu | Дата: 24.10.2012 | Коментарі (0)

Команда з волейболу посіла ІІІ місце в Міжнародному турнірі з волейболу серед учнів профтехучилищ і технікумів.
Переглядів: 178 | Додав: vpu | Дата: 15.10.2012 | Коментарі (0)

До Дня учителя, за ініціативи учнівського парламенту, відбулася виставка осінніх композицій під девізом "Вчителю мій".
  Всі групи взяли активну участь. Композиції вражали погляд щирістю і винахідливістю.

Переглядів: 582 | Додав: vpu | Дата: 05.10.2012 | Коментарі (0)

Сьогодні команда ДПТНЗ "ЧВПУ" з волейболу бере участь в обласному турнірі присвяченому генерал-лейтенанту О.І.Молодчому.
  Дві зустрічі команда виграла, чекаємо на нову перемогу.
  Весь педколектив і учні щиро вболівають за наших учасників.
Переглядів: 186 | Додав: vpu | Дата: 16.09.2012 | Коментарі (0)

Команда  ДПТНЗ "ЧВПУ" зайняла перше місце в обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу "Діти - олімпійська надія України" серед учнівської та студентської молоді пам’яті В.Ф. Філіпова.
  Весь педколектив і учні вітають з перемогою команду училища у складі:
  •   Тукуна Олексія 1М10
  •   Рептюха Ігоря 1М10
  •   Корнієнка Тараса 2Аг12
  • ... Читати далі »
Переглядів: 240 | Додав: vpu | Дата: 16.09.2012 | Коментарі (0)

Кафедрою фізичної культури і спорту у вересні проведено змагання на першість училища з футболу.
  На першому курсі переможцями вийшли групи 1Ст12 (І місце), 1А12 (ІІ місце), 1С12 (ІІІ місце).
  Серед учнів другого курсу та груп на базі одинадцяти класів перемогла група Аг-12, друге місце посіла гр. 2Аг-12, третє - 1С11.
  Бажаємо переможцям досягненнь в спорті і навчанн, а всім учасникам - перемоги наступного разу.
Переглядів: 213 | Додав: vpu | Дата: 15.09.2012 | Коментарі (0)